شرکت کارگزاری بیمه اعتمادگستر هستی

Etemadgostar Hasti Insurance Broker Co

بيمه های بازرگانی در ايران با هدايت و نظارت بيمه مركزی جمهوری اسلامی ايران و بصورت مستقيم توسط چندين شركت بيمه دولتی ، نيمه دولتي و خصوصی ارائه مي گردند .

در حال حاضر شركت سهامي بيمه ايران بعنوان تنها بيمه دولتي و سه شركت بيمه نيمه دولتي آسيا ، البرز ، دانا و چندين شركت بيمه خصوصی از قبيل شركتهاي بيمه كار آفرين ، سينا ، ملت ، رازی ، پارسيان ، توسعه ، سامان ، نوين ، معلم ، دي ، ميهن و… در اين زمينه فعاليت دارند .

شركتهای بيمه خصوصی امين و ايرانیان نيز در زمینه بيمه های اتكايی فعال هستند و شركتهاي بيمه آسماری حافظ اميد و ايران معين تنها مجوز فعاليت در مناطق آزاد را دارا مي باشند.

 

شبکه فروش

علاوه بر فروش و صدور بیمه نامه بصورت مستقیم و توسط شعب شرکت های بیمه ، كارگزاران بيمه که با مجوز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را آغاز می نمایند بمنظور اخذ پوشش های بیمه ای مناسب و بر اساس درخواست مشتریان معمولاً با تمامی شرکت های بیمه همکاری داشته و در حقیقت واسط بین بیمه گذار و بیمه گر می باشند .

نمايندگی های بيمه شاغل در بازار معمولأ نماينده يكی از شركتهای بيمه فوق بوده و صرفا ارائه دهنده خدمات و پوشش های بيمه ای آن شركت بوده و به نوعی منافع شركت خود را در ارتباطات خود با مشتريان و بيمه گذاران حفظ نمايد .

 

کارگزاران بیمه

بيمه ‌مركزي جمهوری اسلامی ایران براي تامين و حفظ حقوق خريداران بيمه و راهنمايي آن‌ها، به صورتي كاملاً مستقل و بدون گرايش‌هاي خاص در هنگام تهيه بيمه ‌نامه، به گونه‌اي كه بتوانند بهترين و مناسب‌ترين و كامل‌ترين بيمه ‌نامه را با كمترين هزينه تهيه نمايند و هم‌چنين براي آنکه در هنگام وقوع خسارت به نحوه كامل وكافي راهنمايي و همراهي شوند، تا بتوانند خسارت حقه خود را مطابق با شرايط بيمه‌نامه خريداري شده، دريافت نمايند، شركت‌هاي كارگزاري بيمه را اجازه فعاليت داده ‌است تا هم هنگام خرید بیمه نامه و هم در صورت بوجود آمدن خسارت جهت دریافت آن از شرکت های بیمه در کنار بیمه گزاران قرار گیرند. بدین ترتیب کارگزاران به نوعی نماینده بیمه گذاران و مشاوران آنها می باشند و بمنظور اخذ پوشش های بیمه ای مناسب و بر اساس درخواست مشتریان با تمامی شرکت های بیمه همکاری نمایند .

 

آشنایی با اعتمادگستر هستی

شرکت کارگزاری بیمه اعتمادگستر هستی با شماره ثبت ۳۶۸۷۳۹ دارای مجوز رسمی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران (کد۴۹۶) با چندين سال تجربه بمنظور حفظ حقوق خریداران بیمه و مشاوره در انتخاب مناسبترین، کامل ترین پوشش بیمه ای و با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی و تعدیل هزینه ای در تلاش است تا در زمینه انواع بیمه های بازرگانی اعم از بیمه های آتش سوزی٬ منهدسی، مسئولیت کارفرمایان، درمان تکمیلی، مسئوليت متصديان حمل و نقل، باربری، اتومبیل، عمروسرمایه گذاری و غیره فعالیت خود را به بهترین روش ممکن ادامه دهد.

اين شركت با توجه به داشتن كد همكاري مستقل از شركت سهامي بيمه ايران بعنوان تنها شركت بيمه دولتي، و همچنین ساير شرکت های بیمه خصوصی می تواند طبق سلیقه و نظر مشتریان و با در نظر گرفتن توانایی و قدرت سرویس دهی شرکت های بیمه، اقدام به عقد قرارداد بیمه با هر یک از شرکت های بیمه نماید.

در مدت نزدیک به یک دهه فعالیت افتخار ارائه خدمات و مشاوره بیمه ای به مشتریان وفاداری در حوزه نفت و گاز، پروژه های عمرانی و ساختمانی، متصدیان حمل و نقل ، صنایع تولیدی و سایر فعالین اقتصادی را در کارنامه خود داشته و بعنوان مشاور بیمه و ریسک، همواره در کنار مشتریان بودن را لوح امتیاز وصف ناپذیر برای خود می داند.

 

چشم انداز شركت

دیدگاه شرکت كارگزاري بيمه اعتماد گستر هستی تهیه بهترین ، مناسب‌ترين و كامل‌ترين پوششهای بیمه ای با كمترين هزينه ممكن برای خريداران بيمه از طریق مشاوره هاي تخصصي می باشد و این امر از طریق آگاه نمودن بیمه گذاران و مشتریان به توانایی هاي شرکت های بیمه و مباحث مربوط به مشتری مداری و همچنین نوع سرویس دهی آنها در رشته های مختلف بیمه ای از یک طرف و بررسی نیاز های مشتریان به انواع پوششهای بیمه ای و طبقه بندی آنها از لحاظ فني و نوع اهمیت و مطلع نمودن بیمه گذاران به بعضی از قوانین و آیین نامه های مهم مرتبط با آن پوشش بیمه ای از طرف دیگر ، حاصل میگردد و بدین لحاظ آسودگی خیال مشتریان و بیمه گذاران محترم، از طریق محافظت از سرمایه های انسانی و مادی آنها بدست خواهد آمد.

 

رسالت شركت

شرکت اعتمادگستر هستی خود را نماينده بیمه گذاران محترم مي داند و همواره صادقانه و کارشناسانه و با تکیه بر تجربه و تخصص پرسنل خود و همچنین با بهره گیری از سوابق همکاری با شرکتهای بیمه ای مختلف دولتی و خصوصي، در سرویس دهی و ارائه خدمات صمیمانه تلاش کرده و همواره سعی در جلب رضایت طرفین قرارداد (بیمه گر و بیمه گذار) و رعایت حقوق هر یک از آنها دارد.

یادآوری می شود که اکثر بیمه گذاران در هنگام اخذ پوشش های بیمه ای به شرایط اختصاصی و استثنائات آن توجه خاصی نداشته وگاهاً در صورت مراجعه به شرایط مذکور ، یا به لحاظ فنی امکان تفسیر کامل آن وجود نداشته و یا آنقدر ساده و سطحی جلوه می نمایند که بیمه گذاران معمولاً بی تفاوت از کنار آنها می گذرند و بدین ترتیب در مواقع بروز خسارت با انبوهی از استثنائات و موارد متفرقه و با اصطلاح قانونی روبرو می شوند و عملا متضرر می گردند و حتی در بعضی موارد، منجر به پیگیری خسارت و دریافت آن از طریق مراجع قضايي
می انجامد و این امر موجب طولانی شدن مراحل دریافت خسارت توسط بیمه گذار می گردد.

لذا بر خود وظیفه می دانیم از طریق مشاوره و يادآوري موارد مهم در هنگام صدور به مشتريان محترم، علاوه بر اخذ پوشش های بيمه اي مناسب و کامل، در مواقع بروز حادثه و خسارت، از طریق پیگیری پرونده خسارتی موجبات آرامش خاطر ایشان را فراهم آورده و مانع از اتلاف وقت با ارزش بیمه گذاران گردیم و در نهایت به لحاظ دریافت مبلغ خسارتی، مقدمات تامین مالی و برگشت به چرخه اقتصادي و توليدي بيمه گذاران را فراهم آوریم. به همین دلیل است که جلب رضايت و اعتماد بيمه گذاران، تامين آرامش خاطر و اهمیت به وقت گرانبهای آنها در سرلوحه فعالیت این شرکت قرار دارد.

 

خدمات شرکت

خدماتی که شرکت به مشتریان خود ارائه عمدتاً شامل موارد زیر بوده و این خدمات معمولا از طرف مشتریان انتخاب شده و با توجه به شرایط و درخواست مشتریان تغییر می کند. این وجود شرکت اعتمادگستر هستی همواره در صدور بیمه نامه از اصول مثلثی رفاقت، شراکت و رقابت پیروی می کند:

 • اخذ اطلاعات اولیه در ارتباط با مورد بیمه و سوابق آن
 • شناسایی ریسک و در صورت لزوم تهیه گزارش اولیه در خصوص برآورد نیازهای بیمه ای
 • تعیین پوشش های بیمه ای مورد نیاز همراه با شرایط و کلوزهای لازم همراه با مشاوره
 • استعلام از شرکت های بیمه منتخب با رعایت شرایط و نرخ های رقابتی (تعدیل حق بیمه)
 • عقد قرارداد بیمه بصورت نقد یا اقساط با در نظر گرفتن شرایط بیمه گذار
 • فروش اقساطی بیمه نامه های ثالث و بدنه همراه بکارگیری تخفیفات حداکثری (گروهی و …)
 • تهیه گزارشات دوره ای در ارتباط با بروز رسانی نیازهای بیمه ای
 • برگزرای جلسه با واحدهای (HSE) و مشاوره در زمینه نحوه تشکیل پرونده های خسارتی
 • اختصاص یک نفر کارشناس بعنوان مسول بیمه ای و پیگیری کننده امور مرتبط
 • پیگیری پرونده های خسارتی از زمان اعلام خسارت تا حصول نتیجه از شرکت بیمه
 • قبول مسئولیت تا دو سال بعد از اتمام بیمه نامه در خصوص پیگیری پرونده های خسارتی
 • اختصاص مبلغ مشارکت در منافع و سهیم کردن مشتریان در منافع حاصل از قرارداد بیمه

 

مشتریان عمده

شرکت خدمات حفاری همای آسیا کیش (حوزه نفت)      شرکت خدمات فنی میادین آسماری (حوزه نفت)

شرکت فنی مهندسی OTS (حوزه نفت)                       مجتمع تفریحی، تجاری البرزمال

شرکت توسعه و عمران بهناد بنا                                 شرکت مهندسی آتیه البرز

پروژه برج های دو قلو سامان فراز                                شرکت عمرانی پورنام

شرکت سوربن شمال                                              کارخانجات پوشاک کرال

فرهنگستان علوم                                                    شرکت پاکند کار کورش

شرکت آروند                                                         نمایشگاه کامیون مرسدس ۳

شرکت پایون فام آراد                                               شرکت آرتا پارسیس

گروه موسسات زبان سفیر (گفتمان)                             شرکت پارسا نیک یوتاب

کارخانجات میهن آلومینیوم                                       شرکت ساختمانی بهسرا

گروه مهندسین مشاور دیگر                                       شرکت مهندسان مشاور طرح و آمایش

شرکت حمل و نقل بین الملی پرند ترابر                       شرکت حمل و نقل محبوب ترابر بندر

شرکت حمل و نقل الهام خرمشهر                              شرکت حمل و نقل بین الملی مرند نو

شرکت حمل و نقل فخار (بوژی)

 

طرح توسعه

استفاده از دیجیتال مارکتینگ با توجه با الزامات موجود اجتناب ناپذیر است در این راستا این شرکت علاوه بر سایت اطلاع رسانی، اقدام به راه اندازی سایت مقایسه و فروش بیمه نموده که در تابستان سال ۹۸ عملیاتی خواهد شد تا این طریق سرعت عمل لازم در جهت سرویس دهی به نیاز بیمه گذاران فراهم شود.

 

اهداف

ارائه خدمات بیمه ای با کیفیت به آحاد مردم در سراسر کشور

ارائه طرح های جدید بیمه ای بر اساس شناخت نیازهای متنوع بخش های مختلف جامعه

رعایت حقوق کلیه ذینفعان

استفاده از خدمات الکترونیک به منظور ارتقا سطح رضایت مندی مشتریان و انجام مسئولیت اجتماعی

شناخت نیازهای بیمه ای بخش های مختلف جامعه

تلاش برای ارائه محصولات مناسب برای هر بخش

توانمندسازی شبکه فروش از منظر فنی بیمه ای، مالی و حقوقی

بکارگیری واجرای سامانه مدیریت روابط مشتریان

برنامه ریزی جهت ارتقای سطح وفاداری بیمه گزاران

ایفای نقش موثر در توسعه پایدار با استفاده از بومی سازی تکنولوژی های مرتبط

استقبال از پیشنهادات و نظرات ازرنده بیمه گذاران و مشتریان

تلاش در  جهت بهینه سازی و ارائه بی عیب و نقص خدمات

استفاده از تکنولوژی های جدید ارتباطی به منظور بهینه سازی دامنه تماس با مشتریان

 

ارزش ها

صداقت

اعتماد

یادگیری

کارگروهی

قانونمندی

 

 رعایت حقوق اجتماعی

احترام به منزلت و حقوق انسانی و شهروندی افراد و پاسداری از آن.

احترام به فرهنگ، ادب، رسوم و اعتقادات مشتریان.